Tvorba web stránok

Založili ste novú firmu a potrebujete dať o sebe vedieť? Máte už existujúcu web stránku a potrebujete ju vylepšiť alebo aktualizovať? Nie ste spokojní so službami našej konkurencie? Potrebujete mať kvalitnú web stránku rýchlo, jednoducho a za skvelú cenu?

NA ZAČIATOK STRUČNE…

V dnešnej dobe, kedy mnoho firiem a jednotlivcov vlastní web, online marketing sa považuje za kľúč k prvotnému úspechu. Avšak s príliš rýchlo sa rozrastajúcim trhom developerov a dizajnérov klesá i šanca nájsť skutočných profesionálov medzi toľkými rybami. Práve preto nevylúčiteľným faktom i naďalej zostáva, že z profesionálneho hľadiska, nie každá web stránka spĺňa isté štandardy a dizajnérske pravidlá. Dokonca čoraz častejšie sa vyskytujúcim problémom online neúspechu je nevenovaná dostatočná pozornosť optimalizácii webu. V praxi to znamená asi len toľko, že Váš online web je ťažko nájditeľný alebo dokonca môže byť blokovaný Google-om z rôznych príčin. A preto by si mal každý seriózny záujemca o online marketing vyberať z konkurenčného trhu na základe vysokých kritérií a svojich predstáv..

Posádka firmy JH webstudio bola niekoľkoročne trénovaná, aby sa stala majstrom vo svojom obore, t.j. tvorba www stránok, ktorá prebieha v HTML a CSS. Tieto dva, nazvyme ich pojmy, sú základnými jazykmi používanými pri samotnom dizajne. V prípade požiadavky dokážeme pracovať aj v PHP a MySQL, pomocou ktorých pre Vás vytvoríme plne funknčnú web stránku riadenú databázou.

TVORBA WEB STRÁNOK V SLOVNÍKU CUDZÍCH SLOV:

Na vytvorenie online webu je doležitá predovšetkým Vaša odhodlanosť a chuť sa čo najviac propagovať. Dokázať zrealizovať Vaše nápady. Neunavujeme zbytočne a taktiež neočakávame od našich klientov vedomosti disponujúce s kódovaním či nastavením bezpečnosti web stránky. Radi prevezmeme úlohu Vášho redakčného tímu, ktorý všetko zorganizuje tak, aby ste ako hlavný predstaviteľ webu boli pýšný ako no Vašu firmu tak i na online prezentáciu.

TVORBA WWW STRÁNOK V SLUŽBÁCH JH WEBSTUDIO:

Čo si treba predstaviť pod pojmom “tvorba web stránky”?

Tvorba web stránok ako taká, je zdlhavý proces vyžadujúci s trpezlivosť i profesionalitu na vysokej urovni, ktorú JH webstudio vie s presnosťou zaručiť. Nám záleží na tom, aby naši zákazníci boli spokojní s našimi službami, nie len počas samotného procesu tvorby web stránky, ale takisto aj po nej. Nám záleží na Vás. JH webstudio si počas svojho pôsobenia nekladie žiadne obmedzenia či hranice. Sme otvorení akýmkoľvek projektom, či už sa jedná o malú a jednoduchú web prezentáciu alebo o rozsiahlejší projekt, napr. e-shop.

Proces tvorby web stránky

1. Úvodné stretnutie – vysvetlenie, čo potrebujete

V prvom rade potrebujeme vedieť, o čo konkrétne máte záujem. Či už nám odmailujete Vaše predstavy alebo vysvetlíte čo potrebujete cez telefón, radi si Vás vypočujeme. Tento krok nám pomôže pochopiť, čo potrebujete a čo očakávate od projektu a na nás už len zostáva spraviť maximum tak, aby ste boli spokojný.

2. Špecifikácia a cenová ponuka

V prípade, že prvý krok bol úspešný, už vieme, čo je našou úlohou a koľko času Vám budeme musieť venovať. Vďaka týmto informáciam sa môžeme začať baviť o jednej z najdôležitejších informácii, ktorú požadujete – “koľko to bude stáť?”. Aj v tomto prípade si Vás radi vypočujeme a potom Vám odovzdáme cenovú ponuku, ktorú Vám aj vysvetlíme.

3. Dizajn – tri grafické návrhy web stránky

Pred tým, ako začneme pracovať na dizajne, spravíme si malý prieskum trhu a ubezpečíme sa, že chápeme hlavnú myšlienku Vašej firmy. Dizajnér nakreslí web stránku v programe Photoshop a ak sme všetci spokojní s danou prácou, posunieme Vám 3 súbory, z ktorých si môžete vybrať jeden. Samozrejme, ak by ste chceli niečo zmeniť, radi to pre Vás urobíme.

4. Kódovanie – Váš dizajn nakódujeme

Teraz nastal ten správny čas na to, aby sme dizajn zmenili na kód a Vaša web stránka sa zrodí. Neskôr pripojíme k Vašej web stránke CMS redakčný systém a datábazu, ak je to potrebné. Hlavné funkcie web stránky sa vytvoria a Vy máte možnosť sledovať progres v tvorbe. Počas celého cyklu zapájame našich klientov do projektu, aby sme sa ubezpečili, že kráčame po správnej ceste.

5. Testovanie – web stránka neobsahuje žiadne chyby a funguje na 100%

Web stránka je nakopírovaná na naše servery a my ju otestujeme vo všetkých hlavných webových prehliadačoch a uistíme sa, že sa zobrazuje a funguje správne.

6. Materiály – Váš text a obrázky sú pridané na web

Už teraz by ste mali mať všetok text a obrázky pripravené na odovzdanie a my ich do 24 hodín spracujeme. Ak chcete vytvoriť nové podsekcie, môžete tak spraviť cez CMS systém, ktorý Vám tiež umožní zmeniť si obrázky alebo text.

7. Web stránka je online

Po tom ako Vám odošleme faktúru a Vy ju zaplatíte, Vaša web stránka začne fungovať na Vašom doménovom mene. Potom Vám vysvetlíme, ako používať CMS systém a aj ako si môžete sledovať návštevnosť. V prípade, že máte nejaké otázky, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.