Reklamné služby – tlač – marketing

Áno, je to tak. Dobrý grafický dizajn je o komunikácii – my musíme správne pochopiť, o čo máte záujem už na začiatku našej spolupráce, aby nedošlo k nedorozumeniam. Ani my a ani vy nechcete strácať čas na niečom, čo koniec koncov nepotrebujete a ani nechcete. Webdizajn a grafický dizajn sú si veľmi blízki a keďže máme niekoľkoročné skúsenosti vo webdizajne, podieľali sme sa na tvorbe vizitiek, plagátov, letákov už v dvoch krajinách Európy. Preto vieme, že úvodné stretnutie je tak dôležité a všetky odpovede, ktoré od Vás dostaneme nám pomôžu pracovať na tom, čo Váš biznis postráda. Používame najnovšiu verziu software na úpravu fotiek a obrázkov a tiež na tvorbu dizajnu pre Vás.

Grafický dizajn, ktorý Vaša firma potrebuje

Veľkou výhodou oproti ostatným je, že budete pracovať s dizajnérom, ktorý Vám vždy bude vedieť odpovedať na akékoľvek otázky. Aj vďaka tomuto bude Váš projekt úspešný, čo sa určite odrazí aj vo Vašom biznise.

JH webstudio je o kvalite, kreativite, kráse a s cieľom dať našim klientom to, čo potrebujú. Kvalitný dizajn spraví dobrý dojem ľuďom, ktorí sa o Vás alebo o Vašej firme dozvedia prvýkrát. Špecializujeme sa na vytváranie dizajnu, ktorý by bol nad všetky ostatné, ktoré má Vaša konkurencia. Každý projekt, na ktorom pracujeme vyžaduje entuziazmus – ako keby to bola naša prvá práca.

Úspešný marketing

…je dôležitý! Určite si pamätáte situáciu, keď ste si s niekým vymenili vizitku, ktorá sa Vám veľmi zapáčila a dnes máte s danou firmou dlhotrvajúci pracovný vzťah alebo čo tak ten leták, ktorý ste hneď zahodili, pretože vyzeral otrasne…

Web dizajn je veľmi podobný printovému dizajnu – plagáty, letáky, brožúry, vizitky a oveľa viac! Čokoľvek potrebujete, stačí sa s nami spojiť.

Slovné spojenie grafický dizajn, je samo o sebe plné nápadov, kreativity a farieb. Nenudí, je plné života a navyše dobre znie. Celkovo, má potenciál. A práve potenciál často stačí na prvotný krok k úspechu, ktorý razom dokáže vyrásť do ohromných výšok bez jediného započudovania sa. Keďže grafický dizajn ako taký sa stal obľúbenou profesiou za posledné roky či už pre veľké množstvo mladých ľudí, začiatočníkov alebo pokročilých ba priam až profesionálov, čelí enormnej konkurencii a obľúbenosti. Zladené farby, správny font písma a elegantne doplnené ornamenty či obrázok číhajú nie len z vizitiek, plagátov, brožúr ale i reklamných banerov. Na základe týchto poznatkov sa preto stáva čoraz väčšou výzvou presadiť sa na trhu a doslovne ovládať remeslo tak, aby ste efektívne a kvalitne vedeli predať svoje schopnosti.

Rovnako ako v mnohých profesiách, ktoré si vyžadujú kreatívne oko a hlavu plnú fantázie, tak i grafický dizajn je neodmysliteľnou súčasťou marketingu, na ktorom hodláte stavať svoje dobré meno firmy. Pravidlom číslo jeden, v tomto farebnom kolotoči je, ako inak, prvý dojem. Zladené farby na už vyššie spomínaných vizitkách, plagátoch či reklamných baneroch majú byť od profesionálneho grafika nie len samozrejmosťou, ale taktiež vyžarovať pozitívnu náladu, energiu a v neposlednom rade, jedinečnosť a kreativitu. Toto všetko a omnoho viac Vám JH webstudio vie ponúknuť.

Schopnosť preukázať sa klientovi vizitkou, z ktorej sa priamo dá vyčítať Vaša osobnosť a charizma vyzdvihuje serióznosť každého podnikateľa či podnikateľky a navyše tento milý akt, ktorým sa viete efektívne preukázať, prikladá Vašej práci vážnosť a odhodlanosť, ktorou denne naplno disponujete. Doslovne sa tento čin preukázania dá nazvať profesionálnym a úctihodným.

Aby sme grafický dizajn neškatulkovali len na výrobu vizitiek, musíme podotknúť a zvýrazniť, že rovnako efektívne sa využíva taktiež na reklamné banery či grafické návrhy plagátov a bržúr, ktoré sú ďalšími plusovými bodmi, ktoré JH webstudio vie profesionálne pripísať na list Vášho úspešného offline marketingu. Offline marketing je dôležitý hlavne pre stabilnú a úspešnú budúcnosť Vášho biznisu. Navyše tento druh zviditeľnenia sa patrí k popredným priečkam zaručujúcim trvalý úspech ako i možnosť rozširovať Vaše meno a schopnosti, ktorými nakladáte.

JH webstudio sa v odbore grafického dizajnu podielalo na projektoch, ktoré hrdo demonštrujú našu profesionalitu a zodpovednosť. Stojíme si za teóriou, že kvalitný grafický dizajn je o komunikácii a porozumení medzi klientom a našimi grafikmi. Kvalita, kreativita a krása v jednom sú naše 3 hlavné zásady, ktorých sa bezvýhradne držíme a doručujeme bez akýchkoľvek výhrad. Neváhajte nás kontaktovať a opásať vaše predstavy, ktoré my následne premeníme na skutočnosť.