O firme JH webstudio

Sme veľmi hrdí na to, že sme jedna z úspešných webdizajn firiem, ktorá sídli vo Veľkej Británii, ale pôsobí v rôznych krajinách Európy. Pred šiestimi rokmi sme začali na Slovensku, kde sme si získali veľa klientov svojou kvalitne odvedenou prácou a priateľskosťou. Všetky naše dizajny sú vytvorené na mieru – nepoužívame šablóny z internetu, takže Váš web bude unikátny. Sme kvalifikovaní dizajnéri s niekoľkoročnými skúsenosťami vo web dizajne a vývoji web stránok. Našim cieľom je pomôcť Vám rásť vďaka našim službám, ktoré začínajú na jednoduchých online prezentáciach a siahajú až po databázou riadené internetové obchody a tiež ponúkame grafické služby.

Naše ciele

Veríme, že Váš web dizajn tvorí podstatnú časť Vašej online prezentácie. Náš tím grafických a webových dizajnérov Vám vždy dodá dostupný a vysoko profesionálny, čistý a štýlový web dizajn. Všetky tieto aspekty môžu ľahko zmeniť zvedavého návštevníka Vašich web stránok na loyálneho zákazníka. My vieme, že môže byť náročné nájsť si web dizajn firmu, ktorej by ste dôverovali, preto Vám garantujeme vysokú kvalitu služieb a produktov za prijateľné ceny pre hocikoho.

O majiteľovi a zakladateľovi firmy JH webstudio – Jozef Hindický

Naša firma ponúka široké spektrum služieb klientom vo Veľkej Británii a na Slovensku. Sme mladá, kreatívne mysliaca firma riadená mladíkom menom Jozef Hindický, ktorý ju založil v roku 2006. Jozef Hindický je mladý dizajnér, ktorý sa neustále zdokonaľuje a zlepšuje vo svojich schopnostiach vo web dizajne a vývoji web stránok. Spolupodieľal sa na projektoch po celej Európe a podarilo sa mu vytvoriť veľa dlhotrvajúcich biznis vzťahov s firmami na Slovensku a vo Veľkej Británii.

Zhrnutie

Špecializujeme sa na vytváranie efektívnych značiek pre firmy a jednotlivcov na Slovensku. Našim klientom dodávame profesionálny web dizajn bez použitia šablón z internetu, ktoré určite nemôžu splniť všetky Vaše náročné požiadavky.
Sme oddaní kvalite, vysokým štandardom a čistému kódovaniu, ktoré udrží našich klientov spokojných a čo je dôležité – vracať sa späť ku nám.