Štatistiky návštevnosti web stránky – Google Analytics

Samozrejme, že by ste chceli vedieť, kto navštevuje Vašu web stránku! Google Analytics je fantastický nástroj, ktorý Vám umožní získať vedomosti o Vašich návštevníkoch – napr. ako sa dostali na Vašu web stránku, do ktorých sekcii smerujú ich kroky a ako sa stanú Vašimi spokojnými zákazníkmi.

Podrobné štatistiky návštevnosti v každom projekte

Google Analytics implementujeme do každého projektu, pretože nám zaléži na Vašich návštevníkoch a chceme vedieť, ako sa darí Vašej online prezentácii, aj keď naša spolupráca už skončila a projekt bol dokončený. Google Analytics Vám okrem iného zabezpečí aj prehľad o takých detailoch, ako napr. z ktorej krajiny sú návštevníci Vašich web stránok, kedy naposledy navštívili Váš web, z ktorých stránok najčastejšie odchádzajú, akými jazykmi hovoria, či dokonca aké kľúčové slová zadali v Google, ktoré ich priviedli až ku Vám!

Ďalšia vymoženosť je napr. fakt, že si môžete všetky dáta vyexportovať do rôznych formátov, ktoré si môžete uložiť alebo dokonca nechať odoslať na Váš e-mail. Zabezpečujeme aj technickú podporu, takže kedykoľvek budete mať nejaký problém, prosím neváhajte a kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.