Často kladené web dizajn otázky:

Otázka: Ako dlho trvá dizajn a vývoj web stránky?
Odpoveď: Dizajn a vývoj web stránky bežne trvá 2-6 týždňov v závislosti od našich klientov a času, ktorí potrebujú na dodanie všetkých potrebných materiálov a informácii. Vždy si určíme termín, ktorý sa snažíme dodržať.

Otázka: Prečo by som si mal vybrať práve firmu JH webstudio?
Odpoveď: JH webstudio je líder v poskytovaní full-service služieb v oblasti internetového a print marketingu, ponúkame web stránky za skvelé ceny. Sme veľmi priateľskí a vždy sa snažíme uistiť, že naši klienti sú spokojní s našou prácou. Ponúkame veľké množstvo služieb, takže akýkoľvek nápad spojený s online biznisom máte, sme tu pre Vás.

Otázka: V akom formáte by som mal odovzdať obrázky a text na moju web stránku?
Odpoveď: Preferujeme mať text v jednom Word dokumente spolu s obrázkami, ktoré sa odovzdajú naraz. Poprípade môžete použiť Notepad, Open Office alebo iný software, ktorý sa dá zadarmo stiahnuť z internetu. Obrázky by bolo najlepšie odovzdať vo Photoshop-e alebo inom grafickom programe, ktorý nám umožní upraviť ich. Vo všeobecnosti by obrázky mali byť vo formáte JPEG, PNG, BMP, TIFF alebo GIF formáte.

Otázka: Budem si vedieť aktualizovať svoju web stránku? Účtujú sa za to nejaké poplatky?
Odpoveď: Áno, ak sa rozhodnete pre nás, získate CMS redakčný systém zadarmo, ktorý Vám umožní aktualizovať si web stránku ako často len potrebujete a bez akýchkoľvek poplatkov. Samozrejme, že celý systém je veľmi jednoduchý a intuitívny.

Otázka: Získam aj nejaké e-mailové adresy?
Odpoveď: Áno, poskytneme Vám minimálne 5 adries v závislosti od balíka služieb, pre ktorý sa rozhodnete. Váš e-mail bude v tomto tvare: hocico@vasa-domena.sk

Otázka: Budem vedieť zistiť, kto navštevuje môj web?
Odpoveď: Google Analytics je nástroj, ktorý Vám umožní spoznať návštevníkov Vašich web stránok.

Otázka: Je možné pridať nejaké podstránky na môj web? Existujú nejaké obmedzenia v počte?
Odpoveď: Áno, môžete si pridať akékoľvek množstvo web stránok použitím Vášho CMS redakčného systému.

Otázka: Už mám svoju vlastnú web stránku a aj webhosting, avšak potrebujem ju zaktualizovať, viete mi pomôcť? Koľko to stojí?
Odpoveď: Samozrejme, že Vám vieme pomôcť aj v tejto oblasti. Cena závisí od náročnosti aktualizácii, avšak minimálny poplatok je €10.

Otázka: Bude moja web stránka ľahko nájditeľná v Google?
Odpoveď: Vaša web stránka bude priateľská k vyhľadávačom – na toto sa zameriavame pri dizajne a vývoji web stránok.

Otázka: Poskytujete aj technickú podporu?
Odpoveď: Áno, akýkoľvek problém máte, kľudne nás kontaktujte.

Otázka: Je potrebné platiť vopred nejaký depozit?
Odpoveď: Nie, pred tým, ako začneme spolupracovať, podpíšeme zmluvu, kde bude presne špecifikované, čo pre Vás robíme a dokedy to bude hotové. Po dokončení projektu web stránku zavesíme na naše servery a po uhradení faktúry bude presunutá na Vašu doménu.

Otázka: Je potrebné sa stretnúť pre začatím projektu?
Odpoveď: Vieme, že ste počas týždňa veľmi zaneprázdnení, preto sa s Vami radi stretneme aj cez víkend alebo počas večerov. Ak ani toto Vám nevyhovuje, môžeme komunikovať cez e-mail a telefón.