Domény & Webhosting

Webhosting od JH webstudio je zárukou kvality, spolupracujeme so slovenskými a zahraničnými firmami, u ktorých máme prenajaté servery, preto Vám vieme ponúknuť kvalitný webhosting so servermi na Slovensku alebo aj lacnejší web hosting so servermi v zahraničí, ktorý taktiež splní Vaše náročné požiadavky.

Web hosting a doména ZDARMA ak sa rozhodnete využiť naše web dizajn a development služby

Špeciálna akcia pre všetkých našich klientov! Vyberte si jeden z našich balíkov služieb a získate web hosting a doménu na jeden rok úplne zadarmo!

Čo je to webhosting?

Web hosting Vám umožní publikovať Vaše web stránky online. Jednoducho nakopírujete všetky súbory, ktoré web stránka vyžaduje a Vaši zákazníci Vás budú môcť nájsť online. Doména je unikátne meno Vašej web stránky, ktoré zvyčajne začína “www”, pokračuje bodkou a ďalej je meno Vašej web stránky. Úplne na konci sa nachádza koncovka domény v závislosti od krajiny, v ktorej je doména registrovaná (napr. pre Slovensko – koncovka “.sk”). Web hosting Vám umožní vytvoriť akúkoľvek web stránku, či už na osobné alebo podnikateľské účely.

Prečo web hosting od JH webstudio?

Snažili sme sa náš web hosting spraviť čo najjednoduchší, preto nepotrebujete žiadne technické znalosti na pridanie nových domén, e-mailov, databáz, atď. V prípade akýchkoľvek problémov sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme. Všetci naši klienti, ktorí sa rozhodnú využiť naše web dizajn a development služby, získavajú webhosting a doménu úplne ZADARMO, preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.